Bałtycka Baza Masowa

Posiada dwa terminale przeładunkowo-składowe dla obsługi produktów chemicznych, a w szczególności nawozów mineralnych. Terminale obsługują ładunki masowe płynne i ładunki masowe sypkie lub w opakowaniach zjednostkowanych typu BigBag.

Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą

Ładunki sypkie

Ładunki sypkie

Przejdź dalej
Ładunki płynne

Ładunki płynne

Przejdź dalej

Kilka słów na temat Bałtyckiej Bazy Masowej

Bałtycka Baza Masowa to spółka powołana w 1997 przez Zarząd Morskiego Portu Gdynia S.A. oraz Zakłady Azotowe 'PUŁAWY' S.A. do obsługi eksportu polskich produktów chemicznych, a w szczególności nawozów sztucznych. W latach 1997-1999 w ramach działalności spółki wybudowane zostały dwa terminale przeładunkowo-składowe, jeden do obsługi ładunków masowych płynnych, drugi do obsługi ładunków masowych sypkich luzem.

Terminale Bałtyckiej Bazy Masowej usytuowane są w najstarszej części Portu Gdynia, w rejonie Basenu III, przy Nabrzeżu Szwedzkim oraz Nabrzeżu Inżyniera Wendy. Dogodna lokalizacja w pobliżu wejścia głównego do portu oraz parametry eksploatacyjne nabrzeży sprawiają, że stanowiska statkowe Bałtyckiej Bazy Masowej są atrakcyjne i wygodne dla klientów.

Aktualności Najnowsze informacje

Rada Nadzorcza wszczęła postępowanie kwalifikacyjne na stanowisko Prezesa Zarządu

Ogłoszenie o wszczęciu postępowania kwalifikacyjnego na stanowisko Prezesa Zarządu Spółki pod firmą Bałtycka Baza Masowa Sp. z o.o.

Pełna informacja na temat konkursu wraz z załącznikami koniecznymi do złożenia znajdują się  w zakładce "Dokumenty".

Udział w konferencji

Prezes Waldemar Pawilczus w dniu 24 maja 2024 r. byl prelegentem  w IV edycji konferencji „Świat, który nadchodzi. Lokalne i regionalne konsekwencje wyzwań globalnych”,  w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdyni.  

Certyfikat udziału w konkursie Pomorskiego Pracodawcy Roku 2023

Bałtycka Baza Masowa Sp. z o.o. brała udział  w konkursie „Pomorski Pracodawca Roku 2023”.

Co prawda BBM nie udało się zdobyć tytuł laureata, nie mniej doceniono osiągnięcia firmy  w zakresie budowania właściwych relacji z pracownikami i otoczeniem

oraz w realizacji działań upowszechniających dobre praktyki społecznej odpowiedzialności.

Skontaktuj się z Naszymi specjalistami

Nowoczesne wyposażenie oraz zautomatyzowany proces sterowania i kontroli ciągów przeładunkowych pozwala na efektywną organizację pracy oraz wydajną realizację zleconych usług. Wszystkie procesy technologiczne nadzorowane przez wykwalifikowaną załogę, wykonywane są w sposób bezpieczny dla środowiska naturalnego.

Przejdź dalej
Home - Skontaktuj się z naszymi specjalistami

Szybki kontakt Zapraszamy do współpracy

Bałtycka Baza Masowa Sp. z o.o
ul. Węglowa 3
81-341 Gdynia

bbm(AT)bbm.gdynia.pl
58 621 55 33

Kontakty

Masz pytania? Napisz do nas